Wersje językowe
Producenci

Dlaczego my?

Kupujesz od firmy z 30-letnim doświadczeniem w branży artykułów dekoracyjnych.

Kupujesz bezpośrednio od wyłącznego dystrybutora uznanych marek oświetleniowych.

Kupujesz od firmy stacjonarnej, której nie da się w parę minut zwinąć do neseserka.

Siedziba A-Z Decor oraz migawki ze wzorcowni na parterze budynku

Lampki nocne, podkładki na stół i więcej – sprawdź ofertę naszego sklepu

Sklep internetowy A-Z Decor został założony w 2004 roku, kiedy branża dekoracyjna nie była jeszcze tak rozwinięta, a wiele firm powstałych w tamtych latach nie utrzymało się na rynku i dzisiaj już nie istnieje. To pokazuje, że z handlem jest jak z przyrodą – nie lubi pustki, dlatego w miejsce zamkniętych sklepów powstają nowe, liczone dzisiaj w tysiącach. Przez lata zdobyliśmy doświadczenie, które pomogło nam ugruntować swoją pozycję i dzisiaj możemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, prezentując bogatą ofertę. W naszym asortymencie można znaleźć stylowe kinkiety na ścianę, dekoracje do domu typu loft, designerskie lampy do salonu i wiele więcej.

Bogaty wybór tekstyliów domowych, lamp oraz ozdób do salonu w stylu retro

Wiele ofert charakteryzuje powielanie asortymentu. O ile sprawdza się to w sklepach stacjonarnych, o tyle w internetowych dochodzi do nagromadzenia produktów, które często są niedostępne – zostały wyprzedane albo jeszcze niewyprodukowane. Ucząc się na błędach innych, stworzyliśmy własny magazyn, na którym opiera się nasz sklep internetowy. Dostępność towaru jest w nim na bieżąco aktualizowana. Czy to będą podkładki na stół, czy poduszki dekoracyjne do salonu, dajemy gwarancję, że produkt do Ciebie dotrze.

Dlaczego nie korzystamy z porównywarek cen?

Porównywarki cen stworzono z myślą o Klientach, aby mogli oni łatwo porównać cenę jednego produktu u kilku sprzedawców i wybrać ofertę, którą uznają za najbardziej atrakcyjną. Jednocześnie każde wejście internauty w reklamę umieszczoną w sieci generuje koszt – tzw. CPC – zazwyczaj przekraczający symboliczną złotówkę. Niektórzy wliczają tę kwotę w cenę produktu, ale wszyscy dobrze wiemy, że kliknięcie nie jest jednoznaczne z transakcją. Sami nie obciążamy naszego towaru kosztami reklam, ponieważ za sprawą dobrego pozycjonowania oraz właściwie pisanych treści, znajdujemy się wysoko w wyszukiwarce. Tym sposobem znalazłeś nasz sklep z dodatkami do domu typu loft w sieci.

Bezpieczeństwo zakupów

Staramy się, abyś w naszym sklepie czuł się bezpiecznie i abyś uważał nasz sklep za miejsce udanych zakupów. Spełniamy standardy e-commerce w zakresie jakości towarów (oryginalny, zapakowany towar objęty gwarancją) oraz obsługi transakcji:
• zapewniamy Ci możliwość wyboru sposobu przesyłki
• towar dostarczamy odpowiednio zapakowany, właściwie i czytelnie oznaczony oraz zabezpieczony przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Logowanie poprzez konto na FB lub Google

W naszym sklepie możesz się czuć komfortowo. Umożliwiamy Ci logowanie przez Facebook'a lub Google. Zamiast wielu kont i długich procesów rejestracji proponujemy jeden, prosty proces logowania. Logowanie przebiega całkowicie automatycznie. Jako sklep nie mamy możliwości podglądu Twojego hasła. Mechanizm logowania jest dostarczany w całości przez cieszące się zaufaniem serwisy.

Ochrona danych osobowych

Dbamy także o właściwe przechowywanie danych osobowych. Nasz sklep spełnia warunki „RODO" o Ochronie Danych Osobowych pod względem prawnym i technicznym. Jest chroniony protokołem bezpieczeństwa SSL, a Twoje dane w trakcie dokonywania transakcji są szyfrowane. Mamy podobne zabezpieczenia jak strony banków internetowych.
Przy realizowaniu transakcji zbieramy Twoje dane osobowe wyłącznie w celu obsługi zamówienia. Jeśli nie wyrazisz zgody na otrzymywanie newslettera lub mailingu, nie będziesz ich dostawać. Możesz mieć pewność, że dane są bezpieczne i że nie zobaczy ich osoba trzecia. Więcej na ten temat czytaj w Polityce Prywatności

Dajemy Ci maksimum bezpieczeństwa zakupów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl